BB-Plugin - en to sk translation catalogue (1318 entries)

en: "Add to Cart" Button
sk: Tlačidlo "Pridať do košíka"

en: "{message}" on line {line} of {file}.
sk: "{message}" na riadku {line} súboru {file}.

en: % Comments
sk: % komentárov

[ctx: %1$s branded builder name. %2$s post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
sk: %1$s je v súčasnosti aktívny pre tento/túto %2$s.

en: %d Audio File Selected
sk: %d vybraných audio súborov

en: %d Audio Files Selected
sk: %d zvolených audio súborov

en: %d Photo Selected
sk: %d vybraných obrázkov

en: %d Photos Selected
sk: %d zvolených obrázkov

en: %s Settings
sk: Nastavenia pre %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: Convert to %s
sk: Konvertovať do %s

[ctx: %s is a time diff such as 1 day or 2 weeks.]
en: %s ago
sk: %s dozadu

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Module
sk: %s uložený modul

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Row
sk: %s uložený riadok

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Template
sk: %s uloženú šablónu

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Template
sk: %s šablónu

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match these %s...
sk: Zodpovedať týmto %s...

[ctx: %s is the author name.]
en: By %s
sk: Od %s

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
sk: %s bolo pridané!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
sk: %s je už uložené.

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
sk: Autor: %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
sk: Nastavenia pre %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
sk: Spustiť %s

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
sk: %s &rarr; upraviť

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
sk: Kópia %s

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
sk: Súbor %s.php modulu už existuje! Prosíme, použite predponu v názvoch súborov vlastných modulov aby bola zachovaná kompatibilita s Beaver Builder modulom.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
sk: %s už existuje.

[ctx: %s stands the post type name.]
en: View %s
sk: Zobraziť %s

en: 0 Comments
sk: 0 komentárov

en: 1 Column
sk: 1 stĺpec

en: 1 Comment
sk: 1 komentár

en: 2 Columns
sk: 2 stĺpce

en: 3 Columns
sk: 3 stĺpce

en: 4 Columns
sk: 4 stĺpce

en: 5 Columns
sk: 5 stĺpcov

en: 6 Columns
sk: 6 stĺpcov

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
sk: <strong>Upozornenie</strong>: Tieto nastavenia sa aplikujú na všetky články a stránky.

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
sk: Súbor CSS a JavaScript je dynamicky generovaný a cachovaný po každej zmene rozloženia. Niekedy je nutné obnoviť cache počas migrácie vašej webstránky na nové servre, alebo počas aktualizácie. Ak spozorujete akékoľvek problémy, skúste obnoviť cache kliknutím na tlačidlo.

en: A WYSIWYG text editor.
sk: Textový editor.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
sk: Trieda aplikovaná na HTML tohto stĺpca. Musí začínať písmenom a obsahovať iba pomlčky, podtržníky, písmená a čísla. Viaceré triedy oddeľte medzerami.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
sk: Trieda aplikovaná na HTML tohto modulu. Musí začínať písmenom a obsahovať iba pomlčky, podtržníky, písmená a čísla. Viaceré triedy oddeľte medzerami.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
sk: Trieda aplikovaná na HTML tohto riadka. Musí začínať písmenom a obsahovať iba pomlčky, podtržníky, písmená a čísla. Viaceré triedy oddeľte medzerami.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
sk: Klient

en: A comma separated list of tags.
sk: Čiarkou oddelený zoznam štítkov.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
sk: Štítky

en: A divider line to separate content.
sk: Deliaca čiara pre oddelenie obsahu.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
sk: Nadpis a text s možnosťou nastavenia ikonky, obrázku a odkazu.

[ctx: A keyboard shortcut with no label given]
en: Untitled Shortcut
sk: Nepomenovaná klávesová skratka

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
sk: Názov, ktorým tento snímok identifikujete v nastaveniach Prezentácie obsahu

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
sk: Skupina

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
sk: Tento obrázok sa zobrazí v prípade, že sa video nenačíta.

en: A simple call to action button.
sk: Jednoduché tlačidlo pre vyvolanie akcie.

en: A simple pricing table generator.
sk: Jednoduchý generátor tabuľky cien.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
sk: Značka

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
sk: Unikátne ID aplikované na HTML tohto stĺpca. Musí začínať písmenom a obsahovať iba pomlčky, podtržníky, písmená a čísla. Medzery nie sú povolené.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
sk: Unikátne ID aplikované na HTML tohto modulu. Musí začínať písmenom a obsahovať iba pomlčky, podtržníky, písmená a čísla. Medzery nie sú povolené.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
sk: Unikátne ID aplikované na HTML tohto riadka. Musí začínať písmenom a obsahovať iba pomlčky, podtržníky, písmená a čísla. Medzery nie sú povolené.

en: A very simple contact form.
sk: Veľmi jednoduchý kontaktný formulár.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
sk: Video vo formáte MP4, ktoré sa použije ako pozadie tohto riadka. Väčšina moderných prehliadačov podporuje tento formát.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
sk: Video vo formáte MP4. Väčšina moderných prehliadačov podporuje tento formát.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
sk: Video v rezervnom formáte WebM. Tento formát je vyžadovaný v prehliadačoch FireFox a Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
sk: Video vo formáte WebM, ktoré sa použije ako pozadie tohto riadka. Tento formát je vyžadovaný v prehliadačoch FireFox a Opera.

en: API Key
sk: API kľúč

en: API Token
sk: API token

en: API Username
sk: Meno používateľa API

en: Above Bar
sk: Nad pásikom

en: Above Content
sk: Nad obsahom

en: Above Heading
sk: Nad nadpisom

en: Above Text
sk: Nad textom

en: Above Title
sk: Nad nadpisom

en: Accent Color
sk: Akcentovaná farba

en: Accent Text Color
sk: Farba textu na akcentovej farbe

en: Access Key
sk: Prístupový kľúč

en: Access Token
sk: Prístupový token

en: Accordion
sk: Akordeón

en: Account
sk: Účet

en: Account ID
sk: ID účtu

en: Account Name
sk: Meno účtu

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
sk: Chyba: Účet s rovnakým menom už existuje.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
sk: Chyba: Chýba meno účtu.

en: Actions
sk: Akcie

en: Active!
sk: Aktívne!

en: Add
sk: Pridať

en: Add Account...
sk: Pridať účet...

en: Add Audio Files
sk: Pridať audio súbory

en: Add Content
sk: Pridať obsah

en: Add Icon
sk: Pridať ikonku

en: Add Item
sk: Pridať sekciu

en: Add More Content
sk: Pridajte viac obsahu

en: Add New
sk: Pridať nové

en: Add Photos
sk: Pridať obrázky

en: Add Pricing Box
sk: Pridať cenový box

en: Add Rows
sk: Pridajte riadky

en: Add Testimonial
sk: Pridať posudok

en: Add a color preset first.
sk: Najskôr pridajte prednastavenú farbu.

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
sk: Pridajte viacstĺpcové riadky, upravte odsadenie, pozadie a iné nastavenia uchopením a presunutím rozloženia riadka na stránku.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
sk: Pridajte nový obsah uchopením a pretiahnutím modulov alebo widgetov do existujúcich riadkov alebo vytvorte nový riadok.

en: Address
sk: Adresa

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
sk: Pridá jednoduchý formulár pre registráciu odberov.

en: Admin
sk: Administrácia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced Modules
sk: Pokročilé moduly

en: After Text
sk: Za textom

en: Align
sk: Zarovnanie

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
sk: Všetky riadky budú prednastavené na túto šírku. Toto nastavenie môžete nahradiť roztiahnutím na celú šírku v nastaveniach daného riadka.

en: Always
sk: Vždy

en: Always Visible
sk: Vždy viditeľné

[ctx: An email campaign from your GetDrip account.]
en: Campaign
sk: Kampaň

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
sk: Zoznam

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
sk: Zoznam

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
sk: Zoznam

en: Animation
sk: Animácia

en: Animation Delay
sk: Oneskorenie animácie

en: Animation Speed
sk: Rýchlosť animácie

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
sk: Pozvoľna zobraziť

[ctx: Animation style.]
en: None
sk: Žiadny

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
sk: Vkĺznut dole

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
sk: Vkĺznuť doľava

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
sk: Vkĺznuť doprava

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
sk: Vkĺznuť hore

en: App ID
sk: ID aplikácie

en: App Password
sk: Heslo aplikácie

en: Append New Layout
sk: Pridať nové rozloženie

en: Apply
sk: Aplikovať

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
sk: Ste si istí, že chcete odstrániť tento účet? Ovplyvníte tým aj ostatné moduly, ktoré sú s ním spojené.

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Arrow Color
sk: Farba šípky

en: Arrows
sk: Šípky

en: Arrows Background Color
sk: Farba pozadia šípok

en: Arrows Background Style
sk: Štýl pozadia šipok

en: Arrows Color
sk: Farba šípok

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
sk: Počas pridávania nových produktových kategórií do WooCommerce bude každej z nich pridelené unikátne ID. Toto ID nájdete na stránke kategórií v sekcii WooCommerce produktov ak presuniete myš nad názov kategórie a vyčítate ho z URL adresy, ktorá sa zobrazí vo vašom prehliadači. ID bude jediné číslo v tejto URL.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
sk: Počas pridávania nových produktových kategórií do WooCommerce bude každej z nich pridelený unikátny slug, ktorý môžete upraviť podľa potreby. Tieto slugy nájdete na stránke kategórií v sekcii WooCommerce produktov. Do tohto poľa môžete pridať viacero slugov oddelených čiarkou.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
sk: Počas pridávania nových produktov do WooCommerce bude každému z nich pridelené unikátne ID. Tento identifikátor môžete nájsť na stránke zoznamu produktov, presunom myši ponad daný produkt. ID identifikátor sa zobrazí ako prvý pod nadpisom produktu. Do tohto poľa môžete pridať viacero ID produktov oddelených čiarkou.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
sk: Počas pridávania nových produktov do WooCommerce bude každému z nich pridelené unikátne ID. Tento identifikátor môžete nájsť na stránke zoznamu produktov, presunom myši ponad daný produkt. ID identifikátor sa zobrazí ako prvý pod nadpisom produktu.

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Attachment
sk: Pripojenie pozadia

en: Audio File Selected
sk: Zvolený audio súbor

en: Audio Files Selected
sk: Zvolené audio súbory

en: Audio Type
sk: Typ audia

en: Author
sk: Autor

en: Authorization Code
sk: Autorizačný kód

en: Authors
sk: Autori

en: Auto Play
sk: Automatické prehrávanie

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
sk: Automatické nastavenie prispôsobí prekrytie dĺžke textu obsahu. 100% natiahne prekrytie od vrchu po spodok snímky.

en: Available Downloads
sk: Dostupné stiahnutia

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Hover Color
sk: Farba pozadia po prechode myšou

en: Background Layout
sk: Rozloženie pozadia

en: Background Overlay
sk: Prekrytie pozadia

en: Background Parallax
sk: Paralaxa pozadia

en: Background Photo
sk: Obrázok pozadia

en: Background Slideshow
sk: Prezentácia obrázkov na pozadí

en: Background Video
sk: Video na pozadí

en: Background Video Code
sk: Video kód pozadia

[ctx: Background height.]
en: Auto
sk: Automatická

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
sk: Horizontálne

[ctx: Background repeat.]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
sk: Dlaždice

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
sk: Vertikálne

[ctx: Background scale.]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: Background type.]
en: Color
sk: Farba

[ctx: Background type.]
en: None
sk: Žiaden

[ctx: Background type.]
en: Parallax
sk: Paralaxa

[ctx: Background type.]
en: Photo
sk: Obrázok

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
sk: Prezentácia obrázkov

en: Backgrounds
sk: Pozadia

en: Bar Background Color
sk: Farba pozadia pásika

en: Bar Foreground Color
sk: Farba popredia pásika

en: Bar Styles
sk: Štýl pásika

en: Bars
sk: Pásiky

en: Bars Counter
sk: Pásikový číselník

en: Basic
sk: Základný

en: Basic Modules
sk: Základné moduly

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
sk: Nezabudnite zadať váš licenčný kľúč pre získanie prístupu k aktualizáciám a novým funkciám.

en: Beautiful pre-made layout templates.
sk: Krásne predpripravené šablóny rozloženia.

en: Beaver Builder
sk: Bobor Staviteľ

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
sk: Beaver Builder zaznamenal nasledovnú JavaScript chybu. Ak Beaver Builder nefunguje správne, dôvodom je pravdepodobne táto chyba. Pomôžte nám deaktiváciou ostatných modulov a otestovaním Beaver Builder modulu počas opätovnej, postupnej aktivácie ostatných modulov pre zistenie, či je problém spôsobený jedným z týchto modulov.

en: Before Text
sk: Pred textom

en: Below Bar
sk: Pod pásikom

en: Below Heading
sk: Pod nadpisom

en: Below Photo
sk: Pod obrázkom

en: Below Row
sk: Pod riadkom

en: Below Text
sk: Pod textom

en: Best Selling Products
sk: Najpredávanejšie produkty

en: Blank
sk: Prázdne

en: Blinds
sk: Žalúzie

en: Bold
sk: Tučné

en: Border
sk: Okraj

en: Border Color
sk: Farba okraja

en: Border Size
sk: Veľkosť okraja

en: Border Style
sk: Štýl okraja

[ctx: Border size.]
en: Large
sk: Hrubý

[ctx: Border size.]
en: Medium
sk: Stredný

[ctx: Border size.]
en: Small
sk: Úzky

[ctx: Border type.]
en: Dashed
sk: Prerušovaný

[ctx: Border type.]
en: Dotted
sk: Bodkovaný

[ctx: Border type.]
en: Double
sk: Dvojitý

[ctx: Border type.]
en: Solid
sk: Plný

en: Bottom
sk: Dole

en: Box Border
sk: Orámovanie boxu

en: Box Foreground
sk: Popredie boxu

en: Box Top Margin
sk: Odsadenie boxu zhora

en: Boxes
sk: Štvorce

en: Boxes Grow
sk: Rastúce štvorce

en: Branding
sk: Značka

en: Build your own custom modules.
sk: Vytvorte vlastné moduly.

en: Builder
sk: Staviteľ

en: Builder Access
sk: Prístup k Staviteľovi

en: Builder Admin
sk: Administrácia Staviteľa

en: Builder Admin Menu
sk: Administračné menu Staviteľa

en: Builder Settings
sk: Nastavenia Staviteľa

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Button Icon
sk: Ikonka tlačidla

en: Button Icon Position
sk: Pozícia ikonky tlačidla

en: Button Link
sk: Odkaz tlačidla

en: Button Style
sk: Štýl tlačidla

en: Button Text
sk: Text tlačidla

en: Button URL
sk: URL odkaz tlačidla

en: Button Width
sk: Šírka tlačidla

en: Buttons
sk: Tlačidlá

en: Buy Now
sk: Zakúpiť ihneď

en: CSS Class
sk: Trieda CSS

en: CSS Selector
sk: CSS selektor

en: Call to Action
sk: Výzva k akcii

[ctx: Call to action.]
en: None
sk: Žiadna

en: Callout
sk: Promo

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Caption
sk: Popisok

en: Caption Button
sk: Tlačidlo popisku

en: Cart
sk: Košík

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category Slug
sk: Slug kategórie

en: Center
sk: V strede

en: Center Bottom
sk: V strede dole

en: Center Top
sk: V strede hore

en: Change Template
sk: Zmeniť šablónu

en: Change Templates
sk: Zmeňte šablóny

en: Change UI Brightness
sk: Zmeniť jas UI

en: Changes being published
sk: Zverejňované zmeny

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
sk: Zaškrtnite alebo odškrtnite doleuvedené moduly pre ich aktiváciu alebo deaktiváciu.

en: Checkbox Text
sk: Text zaškrtávacieho poľa

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Choose Another Photo
sk: Zvoliť odlišný obrázok

en: Choose a Template
sk: Voľba šablóny

en: Choose...
sk: Zvoľte...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
sk: Ak zvolíte nie, hlavný nadpis danej stránky sa nezobrazí. Budete taktiež musieť zadať základné CSS štýly, aby toto nastavenie fungovalo.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
sk: Povolením otvoríte prvý prvok pri načítaní akordeónu.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
sk: Pri potvrdení bude rozbalená iba jedna sekcia. Pri zamietnutí bude možné rozbaliť viacero sekcií naraz.

en: Circle
sk: Kruh

en: Circle Background Color
sk: Farba pozadia kruhu

en: Circle Bar Styles
sk: Štýl kruhového pásika

en: Circle Counter
sk: Kruhový číselník

en: Circle Foreground Color
sk: Farba popredia kruhu

en: Circle Size
sk: Veľkosť kruhu

en: Circle Stroke Size
sk: Hrúbka okraja kruhu

en: Circle Styles
sk: Štýl kruhu

en: Class
sk: Trieda

en: Clear Cache
sk: Vymazať cache

en: Click Action
sk: Akcia kliknutia

en: Click Here
sk: Kliknite sem

[ctx: Click action type.]
en: None
sk: Žiaden

[ctx: Click action.]
en: None
sk: Žiadna

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
sk: Kliknutím na tlačidlo odinštalujete modul editora stránok a odstránite všetky dáta s ním asociované. Editor stránok môžete odinštalovať alebo deaktivovať aj v sekcii modulov, ak si neprajete odstrániť dáta.

en: Close
sk: Zavrieť

en: Collage
sk: Koláž

en: Collapse Inactive
sk: Zbaliť neaktívne

en: Colon
sk: Dvojbodka

en: Color
sk: Farba

en: Color Picker
sk: Výber farby

en: Color Presets
sk: Prednastavené farby

[ctx: Color.]
en: Dark
sk: Tmavá

[ctx: Color.]
en: Light
sk: Svetlá

en: Colors
sk: Farby

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column Group
sk: Skupina stĺpcov

en: Column Settings
sk: Nastavenia stĺpca

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Comment Count
sk: Počet komentárov

en: Comments
sk: Komentáre

en: Compact
sk: Kompaktné

en: Company ID
sk: ID spoločnosti

en: Connect
sk: Pripojiť

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
sk: Chyba: Chýbajú dáta služby.

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact Form Submission
sk: Odoslanie kontaktného formulára

en: Contact Support
sk: Kontakt na technickú podporu

en: Contact Support URL
sk: URL kontaktu na technickú podporu

en: Content
sk: Obsah

en: Content Color
sk: Farba obsahu

en: Content Layout
sk: Rozloženie obsahu

en: Content Length
sk: Dĺžka obsahu

en: Content Pages
sk: Obsahové stránky

en: Content Slider
sk: Prezentácia obsahu

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Content Width
sk: Šírka obsahu

[ctx: Content type.]
en: None
sk: Žiadny

en: Content:
sk: Obsah:

en: Continue Editing
sk: Pokračovať v úpravách

en: Control Bar
sk: Ovládací panel

en: Control Bar Buttons
sk: Tlačidlá ovládacieho panelu

en: Control Bar Overlay
sk: Prekrytie ovládacieho panelu

en: Controls
sk: Ovládanie

en: Countdown
sk: Odpočítavanie

en: Create Gallery
sk: Vytvoriť galériu

en: Crop
sk: Orezanie

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
sk: Ak vypnete orezanie, obrázky sa prispôsobia nastavenej výške, kdežto ak povolíte orezanie, obrázky sa natiahnu a orežú na požadovanú výšku.

en: Current Page
sk: Aktuálna stánka

[ctx: Currently editing message]
en: Currently Editing %s
sk: Práve upravujete %s

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom Query
sk: Vlastný dotaz

en: Custom URL
sk: Vlastný odkaz URL

en: Custom Width
sk: Vlastná šírka

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
sk: Pridať novú

[ctx: Custom post type label.]
en: All
sk: Všetko

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: Custom post type label.]
en: New
sk: Pridať nové

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found in Trash.
sk: V koši sa nič nenašlo.

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found.
sk: Nenašli sa žiadne záznamy.

[ctx: Custom post type label.]
en: Parent:
sk: Nadradené:

[ctx: Custom post type label.]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
sk: Šablóna

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
sk: Šablóny

[ctx: Custom post type label.]
en: View
sk: Zobraziť

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Category
sk: Pridať novú kategóriu

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Categories
sk: Všetky kategórie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Category
sk: Kategória

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Category
sk: Upraviť kategóriu

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Category Name
sk: Názov novej kategórie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category
sk: Nadradená kategória

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category:
sk: Nadradená kategória:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Categories
sk: Prehľadávať kategórie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Type
sk: Typ

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Category
sk: Aktualizovať kategóriu

en: Customize Theme
sk: Prispôsobenie témy

en: Dark
sk: Tmavá

en: Date
sk: Dátum

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Date Last Modified
sk: Dátum poslednej zmeny

en: Day
sk: Deň

en: Days
sk: Dni

en: Deactivated!
sk: Deaktivované!

en: Debug Mode Disabled
sk: Režim ladenia vypnutý

en: Debug Mode Enabled
sk: Režim ladenia zapnutý

en: Default
sk: Prednastavené

en: Default Page Heading
sk: Hlavný nadpis stránky

en: Default Row Content Width
sk: Prednastavená šírka obsahu riadka

en: Default Row Width
sk: Prednastavená šírka riadka

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Delay
sk: Oneskorenie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete Column
sk: Odstrániť stĺpec

en: Descending
sk: Zostupne

en: Deselect All
sk: Zrušiť celý výber

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable All Templates
sk: Zakázať všetky šablóny

en: Disable Debug Mode
sk: Vypnúť režim ladenia

en: Disable Right-Click
sk: Zakázať kliknutie pravým tlačidlom myši

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Discard
sk: Zrušiť

en: Discard Changes and Exit
sk: Zahodiť zmeny a odísť

en: Discard changes and exit
sk: Zahodiť zmeny a odísť

en: Display
sk: Zobrazenie

en: Display a Google map.
sk: Zobrazí mapu použitím Google Máp.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
sk: Zobrazí jeden z aktuálne registrovaných bočných panelov WordPress.

en: Display a WordPress widget.
sk: Zobrazí WordPress widget.

en: Display a carousel of your WordPress posts.
sk: Zobrazí kolotoč vašich WordPress článkov.

en: Display a collapsible accordion of items.
sk: Zobrazí rozbaľovací zoznam položiek.

en: Display a collection of tabbed content.
sk: Zobrazí súbor záložiek s obsahom.

en: Display a grid of your WordPress posts.
sk: Zobrazí mriežku WordPress článkov.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
sk: Zobrazí zvolenú skupinu ikoniek Font Awesome.

en: Display a heading, subheading and a button.
sk: Zobrazí nadpis, podnadpis a tlačidlo.

en: Display a slider of your WordPress posts.
sk: Zobrazí posuvník vašich WordPress článkov.

en: Display a title/page heading.
sk: Zobraziť nadpis stránky

en: Display an icon and optional title.
sk: Zobrazí ikonku a nepovinný dodatočný nadpis.

en: Display multiple photos in a gallery view.
sk: Vytvorí galériu z viacerých obrázkov.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
sk: Zobrazí prezentáciu viacerých obrázkov.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
sk: Zobrazí produkty alebo kategórie z vášho WooCommerce obchodu.

en: Display raw HTML code.
sk: Zobrazí zadaný HTML kód.

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
sk: Zobrazí viacero snímkov s nepovinným nadpisom a výzvou k akcii.

en: Displays social buttons.
sk: Zobrazí tlačidlá sociálnych sietí.

en: Do you really want to delete this column?
sk: Naozaj chcete tento stĺpec odstrániť?

en: Do you really want to delete this item?
sk: Naozaj chcete túto položku odstrániť?

en: Do you really want to delete this module?
sk: Naozaj chcete tento modul odstrániť?

en: Do you really want to delete this row?
sk: Naozaj chcete tento riadok odstrániť?

en: Do you really want to delete this template?
sk: Naozaj chcete túto šablónu vymazať?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
sk: Naozaj chcete zrušiť tieto zmeny? Všetky nepublikované zmeny tým stratíte.

en: Done
sk: Hotovo

en: Dot Color
sk: Farba bodky

en: Dots
sk: Bodky

en: Drop a row layout or module to get started!
sk: Začnite vložením riadka alebo modulu!

en: Drop us a line today for a free quote!
sk: Napíšte nám ešte dnes pre bezplatnú konzultáciu!

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Duplicate Column
sk: Duplikovať stĺpec

en: Duplicate Layout
sk: Duplikovať rozloženie

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
sk: Duplikovať rozloženie

en: Duration
sk: Trvanie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Column
sk: Upraviť stĺpec

en: Edit Content
sk: Upravte obsah

en: Edit Gallery
sk: Upraviť galériu

en: Edit Playlist
sk: Upraviť zoznam skladieb

en: Edited
sk: Upravené

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Email Field
sk: Pole "e-mail"

en: Email Field Placeholder
sk: Zástupná hodnota poľa "e-mail"

en: Email Subject
sk: Predmet e-mailu

en: Embed
sk: Vložené

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable All Templates
sk: Sprístupniť všetky šablóny

en: Enable Audio
sk: Povoliť audio

en: Enable Contact Support
sk: Povoliť kontaktovanie technickej podpory

en: Enable Core Templates Only
sk: Sprístupniť iba základné šablóny

en: Enable Debug Mode
sk: Zapnúť režim ladenia

en: Enable Help Button
sk: Povoliť tlačidlo pomoci

en: Enable Help Tour
sk: Povoliť pomocného sprievodcu

en: Enable Help Video
sk: Povoliť inštruktážne video

en: Enable Knowledge Base
sk: Povoliť databázu poznatkov

en: Enable Templates
sk: Povoliť šablóny

en: Enable User Templates Only
sk: Sprístupniť iba užívateľské šablóny

en: Enabled
sk: Povolené

en: Enabled Modules
sk: Aktivované moduly

en: Enter License Key
sk: Zadajte licenčný kľúč

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
sk: Zadajte CSS selektor pre hlavný nadpis stránky, aby ho bolo možné skryť.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
sk: Zadajte čiarkou oddelený zoznam typov článkou, s ktorými chcete editor stránok používať.

en: Enter a list of %1$s.
sk: Zadať zoznam %1$s.

en: Enter a list of authors usernames.
sk: Zadať zoznam užívateľských mien autorov.

en: Enter a post title to search.
sk: Zadajte názov hľadaného článku.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
sk: Zadajte svoj <a%s>licenčný kľúč</a> pre aktiváciu automatických aktualizácií a technickej podpory.

en: Equal Heights
sk: Rovnaká výška

en: Equalize Column Heights
sk: Zarovnať výšku stĺpcov

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
sk: Chyba! Stránka s daným ID neexistuje.

en: Error! Could not unzip file.
sk: Chyba! Nepodarilo sa rozbalit súbor.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
sk: Chyba! Zadajte budúci dátum.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
sk: Chyba! Zadajte číslo ID pre danú stánku.

en: Error! Please enter a valid day.
sk: Chyba! Zadajte platný deň.

en: Error! Please enter a valid month.
sk: Chyba! Zadajte platný mesiac.

en: Error! Please enter a valid year.
sk: Chyba! Zadajte platný rok.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
sk: Chyba! Prosíme, zadajte IFRAME pre vložené video.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
sk: Chyba! Je nutné aktivovať aspoň jednu položku tlačidla pomoci.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
sk: Chyba! Musíte povoliť aspon jednu sadu ikoniek.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
sk: Chyba: Spojenie s Campayn nemôže byť nadviazané. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
sk: Chyba: Spojenie s Constant Contact nemôže byť nadviazané. %s

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
sk: Chyba: Spojenie s Mailrelay nemôže byť nadviazané. %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
sk: Chyba: Spojenie s SendinBlue nemôže byť nadviazané. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
sk: Chyba: Spojenie so Sendy nemôže byť nadviazané. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
sk: Chyba: Spojenie s iContact nemôže byť nadviazané. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
sk: Chyba: Nie je možné odoberať zo SendinBlue. %s

en: Error: Invalid API data.
sk: Chyba: Nesprávne API údaje.

en: Error: Please check your API URL and API key.
sk: Chyba: Prosíme, skontrolujte API URL a API kľúč .

en: Error: Please check your API key.
sk: Chyba: Prosíme, skontrolujte API kľúč.

en: Error: Please check your API key. %s
sk: Chyba: Prosíme, skontrolujte API kľúč. %s

en: Error: Please check your API token. %s
sk: Chyba: Prosíme, skontrolujte API token. %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
sk: Chyba: Prosíme, skontrolujte ID účtu. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
sk: Chyba: Prosíme, zadajte platný autorizačný kód.

en: Error: You must provide a Host.
sk: Chyba: Je nutné zadať hostiteľa.

en: Error: You must provide a app ID.
sk: Chyba: Mustíte poskytnúť ID aplikácie.

en: Error: You must provide a app password.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť heslo aplikácie.

en: Error: You must provide a list ID.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť ID zoznamu.

en: Error: You must provide a username.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť užívateľské meno.

en: Error: You must provide an API URL.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť API URL.

en: Error: You must provide an API key.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť API kľúč.

en: Error: You must provide an API token.
sk: Chyba: Je nutné zadať API token.

en: Error: You must provide an Access Key.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť prístupový kľúč.

en: Error: You must provide an Account ID.
sk: Chyba: Je nutné zadať ID účtu.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť autorizačný kód.

en: Error: You must provide an access token.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť prístupový token.

en: Error: You must provide an app ID.
sk: Chyba: Mustíte poskytnúť ID aplikácie.

en: Error: You must provide an email address.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť e-mailovú adresu.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
sk: Chyba: Musíte poskytnúť URL vašej Sendy inštalácie.

en: Example: page, post, product
sk: Napríklad: page, post, product

en: Excerpt
sk: Zhrnutie

en: Exclude Current Post
sk: Vylúčiť aktuálny článok

en: Exclude the current post from the query.
sk: Vylúči aktuálny článok z dotazu.

en: Expand First Item
sk: Otvoriť prvý prvok

en: Expanded
sk: Expandované

en: Expert support from our world-class support team.
sk: Expertná technická podpora od nášho prvotriedneho tímu.

en: Export All
sk: Exportovať všetko

en: Export Selected
sk: Exportovať vybrané

en: Export Template Data
sk: Exportovať dáta šablóny

en: Facebook Button
sk: Tlačidlo Facebook

en: Fade
sk: Prekrývanie

en: Fade In On Hover
sk: Objaviť pri prechode kurzorom

en: Fallback Photo
sk: Pomocný obrázok

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Featured Image
sk: Prezentačný obrázok

en: Featured Products
sk: Odporúčané produkty

en: Features Min Height
sk: Minimálna výška vlastností

en: Feed URL
sk: URL kanála

en: Field Loading...
sk: Pole sa načítava...

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
sk: %s &rarr; pridať

en: Fill
sk: Vyplniť

en: Fit
sk: Prispôsobiť

en: Fixed
sk: Pevná

en: Fixed Width
sk: Pevná šírka

en: Flat
sk: Plochý

en: Font
sk: Písmo

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
sk: Napríklad, ak je vaše číslo "US$ 10", predpona je "US$ ".

en: For multiple tags, separate with comma.
sk: Viaceré značky oddeľte čiarkou.

en: Form
sk: Odosielateľ

en: Found in your Sendy application under Settings.
sk: Môžete nájsť vo vašej Sendy aplikácie v sekcii Nastavenia.

en: Frontend
sk: Klientské rozhranie

en: Full Height
sk: Plná výška

en: Full Size
sk: Pôvodná veľkosť

en: Full Text
sk: Celý text

en: Full Width
sk: Celá šírka

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
sk: Obsah s aplikovanou celou šírkou sa roztiahne na šírku stránky. Pevná šírka obsahu zabezpečí, že obsah nebude širší ako maximálna šírka riadka zadaná v globálnych nastaveniach.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
sk: Riadky s aplikovanou celou šírkou sa roztiahnu na šírku stránky. Pevná šírka riadku zabezpečí, že riadok nebude širší ako maximálna šírka riadka zadaná v globálnych nastaveniach.

en: Fullscreen Button
sk: Tlačidlo celej obrazovky

en: Gallery
sk: Galéria

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
sk: Miniatúry

en: General
sk: Všeobecné

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
sk: Povoliť automatické rozostupy

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
sk: Povoliť

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
sk: Zobraziť

[ctx: Generic add button label for adding new content.]
en: Add
sk: Pridať

en: Get Help
sk: Získať pomoc

en: Get More Features
sk: Získajte viac funkcií

en: Get Started
sk: Začíname

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
sk: Začnite voľbou šablóny, ktorú chcete upraviť, alebo nastavte prázdnu šablónu pre vytvorenie vlastného rozloženia stránky.

en: Getting Started - Building your first page.
sk: Začíname - Stavanie prvej stránky.

en: Getting Started Video
sk: Video "Začíname"

en: Global
sk: Globálne

en: Global Settings
sk: Globálne nastavenia

en: Google Plus Button
sk: Tlačidlo Google Plus

en: Grid
sk: Mriežka

en: Group
sk: Skupina

en: HTML Element
sk: Element HTML

en: HTML Tag
sk: HTML tag

en: Hamburger Icon
sk: Ikonka "hamburger"

en: Hamburger Icon + Label
sk: "Hamburger" ikonka a nadpis

en: Heading
sk: Nadpis

en: Heading Color
sk: Farba nadpisu

en: Heading Size
sk: Veľkosť nadpisu

en: Heading Tag
sk: HTML tag nadpisu

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomoc

en: Help Button
sk: Tlačidlo pomoci

en: Help Button Settings
sk: Nastavenia tlačidla pomoci

en: Help Tour
sk: Pomocný sprievodca

en: Help Video
sk: Inštruktážne video

en: Help Video Embed Code
sk: Embed kód inštruktážneho videa

en: Helpful Tools
sk: Pomocné nástroje

en: Hide
sk: Skryť

en: Highlight
sk: Zvýrazniť

en: Horizontal
sk: Horizontálne

en: Horizontal Padding
sk: Horizontálne odsadenie

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Hour
sk: Hodina

en: Hours
sk: Hodiny

en: Hover Color
sk: Farba po prechode myšou

en: Hover Transition
sk: Zmena po prechode myšou

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
sk: Počet preskočených článkov

en: I Accept the Terms and Conditions
sk: Súhlasím so zmluvnými podmienkami

en: Icon
sk: Ikonka

en: Icon Colors
sk: Farba ikonky

en: Icon Group
sk: Skupina ikoniek

en: Icon Position
sk: Pozícia ikonky

en: Icon Settings
sk: Nastavenia ikoniek

en: Icon Structure
sk: Štruktúra ikonky

en: Icon Visibility
sk: Viditeľnosť ikonky

en: Icons
sk: Ikonky

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
sk: Ikonky pre hlavnú stránku musíte nastaviť v administrácii siete.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
sk: Ak sú vaša téma alebo obrázky svetlejšej farby, voľbou svetlého vzhľadu zabezpečíte zobrazenie tmavších tlačidiel. Pri voľbe tmavšieho vzhľadu je to opačne.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Position
sk: Pozícia obrázka

en: Image Size
sk: Veľkosť obrázka

en: Image Spacing
sk: Rozostupy obrázka

en: Image Type
sk: Typ obrázku

en: Image Width
sk: Šírka obrázka

[ctx: Image size.]
en: Full Size
sk: Pôvodná veľkosť

[ctx: Image size.]
en: Large
sk: Veľký

[ctx: Image size.]
en: Medium
sk: Stredný

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
sk: Miniatúra

[ctx: Image type.]
en: None
sk: Žiadny

[ctx: Indicator for global node templates.]
en: Global
sk: Globálne

en: Inline
sk: V jednom riadku

en: Insert
sk: Vložiť

en: Inside Bar
sk: Vo vnútri pásika

en: Installation URL
sk: URL inštalácie

en: Item
sk: Sekcia

en: Item Spacing
sk: Odsadenie položiek

en: Items
sk: Sekcie

en: Join the Community
sk: Pripojte sa ku komunite

en: Keep changes drafted and exit
sk: Zachovať zmeny v koncepte a odísť

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

[ctx: Keyboard action to dismiss the current task or panel]
en: Dismiss Active Panel
sk: Zamietnuť aktívny panel

[ctx: Keyboard action to open save template form]
en: Save New Template
sk: Uložiť novú šablónu

[ctx: Keyboard action to open the global settings panel]
en: Open Global Settings
sk: Otvoriť globálne nastavenia

[ctx: Keyboard action to open the layout settings panel]
en: Open Layout Settings
sk: Otvoriť nastavenia rozloženia

[ctx: Keyboard action to open the module search panel]
en: Display Module Search
sk: Zobraziť vyhľadávač modulov

[ctx: Keyboard action to publish any pending changes]
en: Publish changes without leaving builder
sk: Publikovať zmeny bez opustenia staviteľa

[ctx: Keyboard action to save changes]
en: Save Layout
sk: Uložiť rozloženie

[ctx: Keyboard action to show modules tab]
en: Open Modules Tab
sk: Otvoriť záložku modulov

[ctx: Keyboard action to show rows tab]
en: Open Rows Tab
sk: Otvoriť záložku riadkov

[ctx: Keyboard action to show saved tab]
en: Open Saved Tab
sk: Otvoriť záložku uložených

[ctx: Keyboard action to show templates tab]
en: Open Templates Tab
sk: Otvoriť záložku šablón

[ctx: Keyboard action to switch between light and dark UI brightness]
en: Change UI Brightness
sk: Zmeniť jas UI

[ctx: Keyboard action to toggle preview mode]
en: Toggle Preview Mode
sk: Prepnúť do režimu náhľadu

en: Knowledge Base
sk: Databáza poznatkov

en: Knowledge Base URL
sk: URL databázy poznatkov

en: Label
sk: Nadpis

[ctx: Label size.]
en: Large
sk: Veľký

[ctx: Label size.]
en: Medium
sk: Stredný

[ctx: Label size.]
en: Small
sk: Malý

en: Landing Pages
sk: Načítavanie stránok

en: Landscape
sk: Krajinka

en: Large
sk: Veľké

en: Large &amp; Medium Devices Only
sk: Iba na veľkých a stredných zariadeniach

en: Large Devices Only
sk: Iba na veľkých zariadeniach

en: Launch Page Builder
sk: Spustiť staviteľa stránok

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Layout CSS & Javascript
sk: CSS & Javascript rozloženia

en: Layout CSS / Javascript
sk: CSS / Javascript rozloženia

en: Layout Templates
sk: Šablóny rozloženia

en: Learn More
sk: Dozvedieť sa viac

en: Left
sk: Vľavo

en: Left & Right Sidebar
sk: Bočný panel vľavo a vpravo

en: Left Bottom
sk: Vľavo dole

en: Left Center
sk: Vľavo v strede

en: Left Content
sk: Ľavý obsah

en: Left Sidebar
sk: Bočný panel vľavo

en: Left To Right
sk: Zľava doprava

en: Left Top
sk: Vľavo hore

en: Left of Heading
sk: Vľavo od nadpisu

en: Left of Text and Heading
sk: Vľavo od nadpisu a textu

en: Let's Get Building!
sk: Začnite tvoriť!

en: License
sk: Licencia

en: License key saved!
sk: Licencia uložená!

en: Light
sk: Tenké

en: Lightbox
sk: Lightbox (zväčšenie obrázkov)

en: Lightbox Content
sk: Obsah vo vyskakujúcom okne

en: Lightbox Photo Size
sk: Veľkosť obrázku vo vyskakujúcom okne

en: Line
sk: Čiara

en: Line Height
sk: Výška riadka

en: Link
sk: Odkaz

en: Link Color
sk: Farba odkazu

en: Link Hover Color
sk: Farba odkazu po prechode myšou

en: Link Type
sk: Typ odkazu

en: Link URL
sk: Odkaz URL

[ctx: Link placeholder]
en: http://www.example.com
sk: http://www.priklad.sk

[ctx: Link text]
en: here
sk: tu

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
sk: Typ odkazu určí kam budete presmerovaný po kliknutí na obrázok. Môžete nastaviť špecifickú URL adresu, alebo sa zobrazí daný obrázok alebo stránka s daným obrázkom.

[ctx: Link type.]
en: None
sk: Žiadny

en: List
sk: Zoznam

en: List ID
sk: ID zoznamu

en: Load More
sk: Načítať ďalšie

en: Load More Button
sk: Tlačidlo "načítať ďalšie"

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Locale
sk: Jazyk

en: Locked
sk: Uzamknutý

en: Logged In User
sk: Prihlásený užívateľ

en: Logged Out User
sk: Odhlásený užívateľ

en: Loop
sk: Prehrávať v slučke

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
sk: Skupiny

en: Main Query
sk: Hlavný dotaz

en: Manage Templates
sk: Správa šablón

en: Map
sk: Mapa

en: Margins
sk: Odsadenie

en: Masonry
sk: Tehličkové usporiadanie (masonry)

en: Mautic Password
sk: Heslo Mautic

en: Mautic Username
sk: Používateľské meno Mautic

en: Max Content Width
sk: Maximálna šírka obsahu

en: Max Width
sk: Maximálna šírka

en: Media
sk: Médiá

en: Media Library
sk: Knižnica multimédií

en: Medium
sk: Stredné

en: Medium &amp; Small Devices Only
sk: Iba na stredných a malých zariadeniach

en: Medium Device Breakpoint
sk: Zlomový bod pre stredne veľké zariadenia

en: Medium Devices Only
sk: Iba na stredných zariadeniach

en: Menu Alignment
sk: Zarovnanie menu

en: Menu Background Color
sk: Farba pozadia menu

en: Menu Background Color (Mobile)
sk: Farba pozadia menu (mobilné)

en: Menu Button
sk: Tlačidlo menu

en: Menu Order
sk: Nastavené poradie

en: Message
sk: Správa

en: Message Sent!
sk: Správa bola odoslaná!

en: Message failed. Please try again.
sk: Správu nebolo možné odoslať. Skúste znovu.

[ctx: Message that displays when a panel tab has no view to display]
en: Sorry, no content was found!
sk: Prepáčte, nenašli sa žiaden obsah!

[ctx: Message that displays when there are no templates to display]
en: Sorry, no templates were found!
sk: Prepáčte, nenašli sa žiadne šablóny!

en: Meta Key
sk: Meta kľúč

en: Meta Value (Alphabetical)
sk: Hodnota meta (abecedná)

en: Meta Value (Numeric)
sk: Hodnota meta (číselná)

en: Minute
sk: Minúta

en: Minutes
sk: Minúty

en: Misc
sk: Rôzne

en: Mobile Photo
sk: Obrázok pre mobilné zariadenia

en: Mobile Text Colors
sk: Farba textu na mobilných zariadeniach

en: Module
sk: Modul

en: Module Saved!
sk: Modul bol uložený!

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
sk: Mobilné zobrazenie

en: Modules
sk: Moduly

en: Modules Used
sk: Použité moduly

en: More
sk: Viac

en: More Link
sk: Odkaz "Čítať ďalej"

en: More Link Text
sk: Text odkazu "Čítať ďalej"

en: Move
sk: Presunúť

en: Move Column
sk: Presunúť stĺpec

en: Move Parent
sk: Presunúť rodiča

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
sk: Presunutím myši ponad riadok, stĺpec alebo modul budete môcť tieto elementy upraviť.

en: Multiple Products
sk: Viacero produktov

en: My Account
sk: Môj účet

en: NOTE:
sk: UPOZORNENIE:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
sk: UPOZORNENIE: Nie všetky vlastné typy článkov môžu byť podporované.

en: Name
sk: Meno

en: Name Field
sk: Pole "meno"

en: Name Field Placeholder
sk: Zástupná hodnota poľa "meno"

en: Nav Position
sk: Pozícia navigácie

en: Nav Type
sk: Typ navigácie

[ctx: Nav type.]
en: None
sk: Žiadna

en: Navigation Arrows
sk: Navigačné šípky

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
sk: Navigačné šípky umožňujú návštevníkom vašej stránky voľný pohyb medzi obrázkami prezentácie. Jedná sa o väčšie šípky prekrývajúce obrázky, nie teda o navigačné šípky v ovládacom paneli.

en: Need Some Help?
sk: Potrebujete pomoc?

en: Never
sk: Nikdy

en: New Column
sk: Nový stĺpec

en: New Row
sk: Nový riadok

en: New Window
sk: Nové okno

en: Next
sk: Ďalej

en: No
sk: Nie

en: No Group
sk: Žiadna skupina

en: No Menus Found
sk: Neboli nájdené žiadne menu.

en: No Modules Found
sk: Nenašli sa žiadne moduly

en: No Notifications.
sk: Žiadne upozornenia.

en: No Photo
sk: Žiaden obrázok

en: No Results Message
sk: Hlásenie o žiadnych výsledkoch

en: No Revisions Found
sk: Nenašli sa žiadne revízie

en: No Rows Found
sk: Nenašli sa žiadne riadky

en: No Thanks
sk: Nie, vďaka

[ctx: No content panel search results found]
en: No Results Found
sk: Nenašli sa žiadne záznamy

en: No new changes to save
sk: Žiadne nové zmeny k uloženiu

en: No results found.
sk: Nenašli sa žiadne záznamy.

en: No saved columns found.
sk: Nenašli sa žiadne uložené stĺpce.

en: No saved modules found.
sk: Nenašli sa žiadne uložené moduly.

en: No saved rows found.
sk: Nenašli sa žiadne uložené riadky.

en: No settings selected.
sk: Neboli zvolené žiadne nastavenia.

en: No, Thank You
sk: Nie, ďakujem

en: None
sk: Žiadna

en: None Selected
sk: Žiadny výber

en: Normal
sk: Normálna

en: Not Active!
sk: Nie sú aktívne!

en: Nothing new to publish
sk: Nič k zverejneniu

en: Notification Subject
sk: Predmet oznámenia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
sk: Teraz, keď už ovládate základy, ste pripravení tvoriť vlastné stránky! Ak budete znovu potrebovať pomoc, kliknite na ikonku pomoci v pravom hornom rohu.

en: Number
sk: Číslo

en: Number Background Color
sk: Farba pozadia čísla

en: Number Border Radius
sk: Polomer okrajov čísla

en: Number Color
sk: Farba čísla

en: Number Counter
sk: Číselník

en: Number Position
sk: Pozícia čísla

en: Number Prefix
sk: Predpona čísla

en: Number Size
sk: Veľkosť čísla

en: Number Spacing
sk: Odsadenie čísla

en: Number Suffix
sk: Prípona čísla

en: Number Type
sk: Typ čísla

en: Number of Posts
sk: Počet článkov

en: Number of Products
sk: Počet produktov

en: Number of seconds to complete the animation.
sk: Počet sekúnd na vykonanie animácie

en: Numbers
sk: Čísla

en: Numbers + Circles
sk: Čísla a kruhy

en: Numbers and Text
sk: Čísla a text

en: Ok, got it!
sk: OK, chápem!

en: On Hover
sk: Po prechode myšou

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
sk: Ak s úpravami skončíte, kliknite tlačidlo Hotovo pre publikáciu vašich zmien, uloženie alebo zahodenie konceptu.

en: One feature per line. HTML is okay.
sk: Jedna vlastnosť na každý riadok. Môžete použiť HTML.

en: Only Numbers
sk: Iba čísla

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
sk: Nepovinné. Nastavte <a%s>oprávnenia</a> užívateľa, pre ktorého sa zobrazí tento stĺpec.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
sk: Nepovinné. Nastavte <a%s>oprávnenia</a> užívateľa, pre ktorého sa zobrazí tento modul.

en: Order
sk: Zoradiť

en: Order By
sk: Zoradit podľa

en: Order Tracking
sk: Sledovanie objednávky

en: Other
sk: Iné

en: Overlay
sk: Prekrytie

en: Overlay Background Color
sk: Farba pozadia prekrytia

en: Overlay Color
sk: Farba prekrytia

en: Overlay Colors
sk: Farby prekrytia

en: Overlay Enabled
sk: Prekrytie aktivované

en: Overlay Hide
sk: Skrývanie prekrytia

en: Overlay Hide Delay
sk: Oneskorenie skrývania prekrytia

en: Overlay Text Color
sk: Farba textu prekrytia

en: Override Core Templates
sk: Prepísať hlavné šablóny

en: Override network settings?
sk: Ignorovať sieťové nastavenia?

en: PHP Version
sk: Verzia PHP

en: Padding
sk: Vnútorné odsadenie

en: Pages → Add New
sk: Stránky 	 Pridať novú

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Pagination Style
sk: Štýl stránkovania

[ctx: Pagination style.]
en: None
sk: Žiadne

en: Panorama
sk: Panoráma

en: Parent Category ID
sk: ID nadradenej kategórie

en: Parent Settings
sk: Nastavenia rodiča

en: Paste color here...
sk: Sem vložte kód farby...

en: Pause On Hover
sk: Pozastaviť pri prechode kurzorom

en: Percent
sk: Percento

en: Phone Field
sk: Pole "telefón"

en: Phone Field Placeholder
sk: Zástupná hodnota poľa "telefón"

en: Photo
sk: Obrázok

en: Photo Count
sk: Počet obrázkov

[ctx: Photo Crop.]
en: None
sk: Žiadne

en: Photo File
sk: Súbor obrázku

en: Photo Link
sk: Odkaz na obrázok

en: Photo Page
sk: Stránka obrázku

en: Photo Selected
sk: Obrázok bol zvolený

en: Photo Size
sk: Veľkosť obrázku

en: Photo Source
sk: Zdroj obrázku

en: Photo Spacing
sk: Rozostupy obrázkov

en: Photo URL
sk: URL adresa obrázku

[ctx: Photo size.]
en: Large
sk: Veľký

[ctx: Photo size.]
en: Medium
sk: Stredný

[ctx: Photo size.]
en: Small
sk: Malý

en: Photos
sk: Obrázky

en: Photos Selected
sk: Obrázky boli zvolené

en: Pinterest Button
sk: Tlačidlo Pinterest

en: Play Button
sk: Tlačidlo prehrávania

en: Playback
sk: Prehrávanie

en: Please Wait...
sk: Čakajte prosím...

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
sk: Prosím zaškrtnite captcha pre verifikáciu, že nie ste robot.

en: Please connect an account before saving.
sk: Pred uložením pripojte účet.

en: Please enter a color first.
sk: Najskôr zadajte farbu.

en: Please enter a message.
sk: Zadajte vašu správu.

en: Please enter a subject.
sk: Prosíme, zadajte predmet.

en: Please enter a valid email address.
sk: Prosíme, zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: Please enter a valid email.
sk: Zadajte vašu e-mailovú adresu.

en: Please enter a valid phone number.
sk: Prosíme, zadajte platné telefónne číslo.

en: Please enter at least one tag before saving.
sk: Pred uložením zadajte aspoň jeden štítok.

en: Please enter your name.
sk: Zadajte vaše meno.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
sk: Prosíme, zaregistrujte svoju webstránku s AWeber pre získanie autorizačného kódu. <a%s>Zaregistrovať teraz</a>

en: Please select a list before saving.
sk: Pred uložením zvoľte zoznam.

en: Please select an account before saving.
sk: Pred uložením vyberte účet.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
sk: Najskôr zvoľte rozloženie pozadia alebo obsahu.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
sk: Zaregistrujte sa pre aktiváciu automatických aktualizácií tohto modulu.

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
sk: Zadajte "uninstall" pre potvrdenie odinštalovania editora stránok a odstránenia všetkých jeho dát.

en: Plugin Branding
sk: Branding pluginu

en: Plugin Icon URL
sk: URL ikonky pluginu

en: Plugin Name
sk: Názov pluginu

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
sk: Aktualizovať

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
sk: Všetky

en: Plugins Count
sk: Počet pluginov

en: Plus sign
sk: Znamienko plus

en: Portrait
sk: Portrét

en: Position
sk: Pozícia

en: Post Alignment
sk: Zarovnanie príspevku

en: Post Background Color
sk: Farba pozadia príspevku

en: Post Hover Transition
sk: Zmena článku po prechode myšou

en: Post Icon
sk: Ikonka článku

en: Post Icon Color
sk: Farba ikonky článku

en: Post Icon Position
sk: Pozícia ikonky článku

en: Post Icon Size
sk: Veľkosť ikonky článku

en: Post Info
sk: Informácie o článku

en: Post Info Color
sk: Farba informácie o príspevku

en: Post Max Width
sk: Maximálna šírka článku

en: Post Padding
sk: Vnútorné odsadenie príspevku

en: Post Spacing
sk: Rozostupy článkov

en: Post Type
sk: Typ článku

en: Post Types
sk: Typy obsahu

en: Post Width
sk: Šírka článkov

en: Posted in
sk: Publikované v

en: Posts
sk: Články

en: Posts Carousel
sk: Kolotoč článkov

en: Posts Per Page
sk: Počet článkov na stránku

en: Posts Slider
sk: Posuvník článkov

en: Premium Features
sk: Prémiové funkcie

en: Preview Layout
sk: Náhľad rozloženia

en: Price
sk: Cena

en: Price Box
sk: Cenový box

en: Price Size
sk: Veľkosť ceny

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
sk: Vlastnosti ceny

en: Pricing Box
sk: Cenový box

en: Pricing Boxes
sk: Cenové boxíky

en: Pricing Table
sk: Tabuľka cien

en: Product Category
sk: Produktová kategória

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Product IDs
sk: Identifikátory produktov

en: Product Page
sk: Stránka produktu

en: Products IDs
sk: Identifikátory produktov

en: Products Source
sk: Zdroj produktov

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Publish Changes
sk: Publikovať zmeny

en: Publish Your Changes
sk: Publikujte zmeny

en: Publish changes and exit
sk: Zverejniť zmeny a odísť

en: Publishing Changes
sk: Zverejňujú sa zmeny

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
sk: Vyberte obrázky z multimediálnej knižnice WordPress alebo zadajte galériu na vašej SmugMug stránke pomocou URL odkazu na RSS kanál. Odkaz na RSS kanál je možné získať pomocou funkcie na získanie odkazov vo vašej SmugMug galérii.

en: Random
sk: Náhodne

en: Random Bars
sk: Náhodné pásiky

en: Random Boxes
sk: Náhodné štvorce

en: Randomize Photos
sk: Náhodné zoradenie obrázkov

en: Rating
sk: Hodnotenia

en: Read More
sk: Čítať ďalej

en: Ready to find out more?
sk: Ste pripravení dozvedieť sa viac?

en: Rebuilt the theme cache
sk: Prerobiť vyrovnávaciu pamäť témy

en: Recent Products
sk: Najnovšie produkty

en: Redirect
sk: Presmerovať

en: Regular
sk: Bežný

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove Account
sk: Odstrániť účet

en: Remove Video
sk: Odstrániť video

en: Render a Countdown module.
sk: Zobrazí modul odpočítavania.

en: Render a WordPress audio shortcode.
sk: Zobrazí krátky kód hudobného prehrávača WordPress.

en: Render a WordPress or embedable video.
sk: Zobrazí WordPress alebo vložené video.

en: Renders a WordPress menu.
sk: Zobrazí WordPress menu.

en: Renders an animated number counter.
sk: Zobrazí animovaný číselník.

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace Existing Layout
sk: Nahradiť existujúce rozloženie

en: Replace Video
sk: Nahradiť video

en: Reset Column Widths
sk: Obnoviť šírku stĺpcov

en: Reset Row Width
sk: Znovunastavenie šírky riadka

en: Responsive
sk: Responzívne

en: Responsive Breakpoint
sk: Bod responzívneho zalomenia

en: Responsive Layout
sk: Responzívne rozloženie

en: Responsive Style
sk: Responzívny štýl

en: Responsive Toggle
sk: Responzívny prepínač

en: Reversed
sk: Obrátené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Right
sk: Vpravo

en: Right Bottom
sk: Vpravo dole

en: Right Center
sk: Vpravo v strede

en: Right Content
sk: Pravý obsah

en: Right Sidebar
sk: Bočný panel vpravo

en: Right To Left
sk: Sprava doľava

en: Right Top
sk: Vpravo hore

en: Right of Heading
sk: Vpravo od nadpisu

en: Right of Text and Heading
sk: Vpravo od nadpisu a textu

en: Rounded
sk: Zaoblený

en: Row
sk: Riadok

en: Row Actions
sk: Akcie riadka

en: Row Saved!
sk: Riadok bol uložený!

en: Row Settings
sk: Nastavenia riadka

en: Rows
sk: Riadky

en: SAFEMODE
sk: BEZPEČNÝ REŽIM

en: Sale Products
sk: Produkty vo výpredaji

en: Save
sk: Uložiť

en: Save As...
sk: Uložiť ako...

en: Save Branding
sk: Uložiť branding

en: Save Changes and Exit
sk: Uložiť zmeny a odísť

en: Save Column
sk: Uložiť stĺpec

en: Save Core Template
sk: Uložiť základnú šablónu

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Save Help Button Settings
sk: Uložiť nastavenia tlačidla pomoci

en: Save Icon Settings
sk: Uložiť nastavenia ikoniek

en: Save License Key
sk: Uložiť licenčný kľúč

en: Save Module
sk: Uložiť modul

en: Save Module Settings
sk: Uložiť nastavenia modulov

en: Save New Template
sk: Uložiť novú šablónu

en: Save Post Types
sk: Uložiť typy obsahu

en: Save Row
sk: Uložiť riadok

en: Save Template
sk: Uložiť šablónu

en: Save Template Settings
sk: Uložiť nastavenia šablón

en: Save User Access Settings
sk: Uložiť nastavenie používateľského prístupu

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
sk: Ukladanie, export a znovupoužitie rozložení stránok, riadkov a modulov.

en: Saved
sk: Uložené

en: Saved Columns
sk: Uložené stĺpce

en: Saved Module
sk: Uložený modul

en: Saved Modules
sk: Uložené moduly

en: Saved Row
sk: Uložený riadok

en: Saved Rows
sk: Uložené riadky

en: Saved Templates
sk: Uložené šablóny

en: Saving...
sk: Ukladá sa…

en: Scale
sk: Natiahnutie

en: Scale Down
sk: Zmenšiť

en: Scale Up
sk: Zväčšiť

en: Scroll
sk: Rolovať

en: Search Modules
sk: Vyhľadávanie modulov

en: Second
sk: Sekunda

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Secret Key
sk: Utajený kľúč

en: Select
sk: Zvoliť

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select Audio
sk: Zvoliť audio

en: Select File
sk: Zvoliť súbor

en: Select Icon
sk: Zvoliť ikonku

en: Select Photo
sk: Zvoliť obrázok

en: Select Photos
sk: Zvoliť obrázky

en: Select Video
sk: Zvoliť video

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
sk: Zvoľte WordPress menu, ktoré ste vytvorili v administrácii na stránke Vzhľad > Menu.

en: Select a city
sk: Zvoľte mesto

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
sk: Odosielateľ

[ctx: Select option for showing all icon libraries.]
en: All Libraries
sk: Všetky knižnice

[ctx: Select the list type.]
en: Type
sk: Typ

en: Select the post types you would like the builder to work with.
sk: Zvoľte typy obsahu (článkov), s ktorými chcete editor stránok používať.

en: Select...
sk: Vybrať...

en: Selected
sk: Vybrané

en: Send
sk: Odoslať

en: Send To Email
sk: Odoslať na e-mailovú adresu

en: Send Usage Data
sk: Odoslať dáta používania

en: Sent!
sk: Odoslané!

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Separator Color
sk: Farba oddeľovaču

en: Separator Size
sk: Veľkosť oddeľovača

en: Separator Type
sk: Typ oddeľovača

en: Server Type
sk: Typ servera

en: Service
sk: Služba

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
sk: Povolením tohto nastavenia sa vyrovná výška všetkých stĺpcov v tejto skupine bez ohľadu na ich obsah.

en: Settings updated!
sk: Nastavenia boli aktualizované!

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show All Categories
sk: Zobraziť všetky kategórie

en: Show Arrows
sk: Zobraziť šípky

en: Show Artist Name
sk: Zobraziť meno interpreta

en: Show Caption
sk: Zobraziť popisok

en: Show Captions
sk: Zobraziť popisok

en: Show Dots
sk: Zobraziť bodky

en: Show Facebook
sk: Zobraziť Facebook

en: Show Featured Image?
sk: Zobraziť prezentačný obrázok?

en: Show Google+
sk: Zobraziť Google+

en: Show Message
sk: Zobraziť správu

en: Show Play/Pause
sk: Zobraziť tlačidlo prehrať/pauza

en: Show Playlist
sk: Zobraziť zoznam skladieb

en: Show Saved Column Categories?
sk: Zobraziť kategórie uložených stĺpcov?

en: Show Saved Module Categories?
sk: Zobraziť kategórie uložených modulov?

en: Show Saved Row Categories?
sk: Zobraziť kategórie uložených riadkov?

en: Show Search
sk: Zobraziť vyhľadávanie

en: Show Separators
sk: Zobraziť oddeľovače

en: Show Thumbnail
sk: Zobraziť miniatúru

en: Show Time Separators
sk: Zobraziť oddeľovač času

en: Show Track Numbers
sk: Zobraziť čísla skladieb

en: Show Twitter
sk: Zobraziť Twitter

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Single Product
sk: Jeden produkt

en: Site Key
sk: Kľúč stránky

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skin Color
sk: Farba vzhľadu

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
sk: Preskočiť zadaný počet článkov.

en: Slide
sk: Snímok

en: Slide Down
sk: Vkĺznut dole

en: Slide Horizontal
sk: Vkĺznuť horizontálne

en: Slide Label
sk: Nadpis snímku

en: Slide Settings
sk: Nastavenia snímku

en: Slide Up
sk: Vkĺznuť hore

en: Slide Vertical
sk: Vkĺznuť vertikálne

en: Slider
sk: Posuvník

en: Slider Controls
sk: Ovládače posuvníka

en: Slides
sk: Snímky

en: Slideshow
sk: Prezentácia obrázkov

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
sk: Žiaden

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
sk: Žiaden

en: Slow
sk: Pomaly

en: Small Device Breakpoint
sk: Zlomový bod pre malé zariadenia

en: Small Devices Only
sk: Iba na malých zariadeniach

en: Social
sk: Sociálne siete

en: Social Button
sk: Tlačidlo sociálnych sietí

en: Social Buttons
sk: Tlačidlá sociálnych sietí

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
sk: Došlo k chybe. Prosíme, skontrolujte zadané údaje a skúste znovu.

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Sort Direction
sk: Smer triedenia

[ctx: Sort by.]
en: Default
sk: Prednastavené

en: Source
sk: Zdroj

en: Spacing
sk: Rozostupy

en: Speed
sk: Rýchlosť

[ctx: Speed.]
en: Medium
sk: Stredne

en: Square
sk: Štvorec

en: Stacked
sk: Naskladané

en: Stacking Order
sk: Poradie navŕšenia

en: Standard
sk: Štandardné

en: Standard Modules
sk: Štandardné moduly

en: Start typing...
sk: Začnite písať...

en: Straight
sk: Rovný

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Style
sk: Štýl

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject Field
sk: Pole "predmet"

en: Subject Field Placeholder
sk: Zástupná hodnota poľa "predmet"

en: Submenu Icon
sk: Ikonka podmenu

en: Submenu Icon click
sk: Kliknutie na ikonku podmenu

en: Submit changes for review and exit
sk: Odoslať zmeny na posúdenie a odísť

en: Submit for Review
sk: Odoslať na posúdenie

en: Subscribe Form
sk: Formulár odberu

en: Subscribe Form Signup
sk: Prihlásenie z formulára odberu

en: Subscribe Now
sk: Zaregistrovať sa

en: Subscribe!
sk: Registrovať!

en: Success
sk: Úspech

en: Success Action
sk: Akcia úspechu

en: Success URL
sk: URL úspechu

en: Sure, I'll help
sk: Jasné, pomôžem

en: Tabs
sk: Záložky

en: Take A Tour
sk: Spustiť sprievodcu

en: Take a Tour
sk: Spustiť sprievodcu

en: Target URL
sk: URL odkaz cieľa

en: Template
sk: Šablóna

en: Template Data Exporter
sk: Exportér dát šablón

en: Template Exporter
sk: Exportér šablón

en: Template Saved!
sk: Šablóna bola uložená!

en: Template Settings
sk: Nastavenia šablón

[ctx: Template name.]
en: Blank
sk: Prázdna

[ctx: Template name.]
en: Name
sk: Názov

en: Templates
sk: Šablóny

en: Terms
sk: Pojmy

en: Terms Label
sk: Štítok pojmov

en: Terms Separator
sk: Oddeľovač pojmov

en: Terms and Conditions Checkbox
sk: Zaškrtávacie pole zmluvných podmienok

en: Testimonial
sk: Posudok

en: Testimonials
sk: Posudky

en: Text &amp; Photo
sk: Text a obrázok

en: Text &amp; Video
sk: Text a video

en: Text After Number
sk: Text za číslom

en: Text Background Color
sk: Farba pozadia textu

en: Text Background Gradient
sk: Gradient pozadia textu

en: Text Background Height
sk: Výška pozadia textu

en: Text Before Number
sk: Text pred číslom

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Text Colors
sk: Farby textu

en: Text Editor
sk: Textový editor

en: Text Hover Color
sk: Farba textu po prechode myšou

en: Text Padding
sk: Odsadenie textu

en: Text Position
sk: Pozícia textu

en: Text Shadow
sk: Tieň textu

en: Text Size
sk: Veľkosť textu

en: Text Width
sk: Šírka textu

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
sk: Tento text sa zobrazí nad číslom. Nastavením prázdneho poľa sa text nezobrazí.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
sk: Tento text sa zobrazí za číslom. Nastavením prázdneho poľa sa text nezobrazí.

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
sk: Vďaka za registráciu! Prosíme, skontrolujte svoj e-mail pre ďalšie inštrukcie.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
sk: Ďakujeme za vašu správu! Odpovieme čoskoro.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
sk: ID zoznamu, do ktorého sa majú pridávať užívatelia. ID zoznamu môžete nájsť v sekcii "Zobraziť všetky zoznamy" v položke pomenovanej "ID".

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
sk: URL odkaz cieľa určí, ktorá stránka bude zdieľaná danými ikonkami sociálnych sietí.  Napríklad, ak zobrazíte Facebook ikonku, návštevník akoby stlačil tlačidlo "Like" pre odkaz, ktorý tu nastavíte.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
sk: Tlačidlo Nástroje umožňuje uložiť šablónu, duplikovať rozloženie, upraviť nastavenia rozloženia alebo upraviť globálne nastavenia.

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
sk: URL, kde je vaša Sendy aplikácia nainštalovaná (napr. http://mojawebstranka.sk/sendy).

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
sk: Zarovnanie, ktoré sa aplikuje na všetky elementy v tomto promo module.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
sk: Šírka internetového prehliadača, v ktorej sa rozloženie nastaví do režimu pre stredne veľké zariadenia, ako sú tablety.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
sk: Šírka internetového prehliadača, v ktorej sa rozloženie nastaví do režimu pre malých zariadení, ako sú telefóny.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
sk: Nebudú odstránené <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> a <code>_fl_builder_enabled</code> meta dáta článov pre prípad, že sa rozhodnete znovu Editor stránok nainštalovať. V takom prípade sa dáta použijú na obnovenie rozloženia stránok.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
sk: Popisok zobrazí text, ktorý ste zadali do poľa "Popisok" pre daný obrázok v správcovi multimédií. Ak používate SmugMug galériu, popisok obrázku sa automaticky nastaví z popisku v SmugMug galérii.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
sk: Farba sa aplikuje na prekrytie snímku textom.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
sk: E-mailová adresa použitá vo vašom Mad Mimi účte.

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
sk: %1$s je práve aktívny pre %2$s.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
sk: Hostiteľ, ktorého ste si zvolili pri vytváraní vášho účtu. Ak ste názov hostiteľa zabudli, skontrolujte váš e-mail. Prosíme, zadajte hostiteľa bez úvodného http:// (napríklad: demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
sk: Hostiteľ, ktorého ste si zvolili pri vytváraní vášho účtu. Ak ste názov hostiteľa zabudli, skontrolujte váš e-mail. Prosíme, zadajte hostiteľa bez úvodného http:// (napríklad: demo.campayn.com).

en: The layout is currently being saved
sk: Rozloženie sa ukladá

en: The layout is saved
sk: Rozloženie je uložené

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
sk: Odkaz sa aplikuje na celý modul. Ak určíte typ výzvy k akcii, tento odkaz sa použije aj na text alebo tlačidlo.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
sk: Odkaz sa aplikuje na celý snímok. Ak zvolíte výzvu k akcii, tento odkaz sa taktiež použije na text alebo tlačidlo.

en: The max width that the content area will be within your slides.
sk: Maximálna šírka obsahu v snímkoch.

en: The order of the columns in this group when they are stacked for small devices.
sk: Poradie stĺpcov v tejto skupine, keď sú navŕšené na malých zariadeniach.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
sk: Táto pozícia presunie obsah vľavo, alebo vpravo, alebo do stredu náhľadu snímku.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
sk: Táto pozícia presunie obsah vľavo, vpravo alebo dole, ponad pozadie snímku.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
sk: Pozíciou nastavíte, či sa obsah zobrazí vľavo, vpravo alebo v strede nad pozadím snímku.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
sk: Nastavenia, ktoré práve vykonávate, sa neuložia ak odídete z tejto stránky.

en: The total number of units for this counter. For example, if the Number is set to 250 and the Total is set to 500, the counter will animate to 50%.
sk: Maximálna hodnota tohto číselníka. Napríklad, ak je Číslo nastavené na 250 a hodnota Celkom je 500, číselník sa nastaví na 50%.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
sk: Typ použitého okraja. Dvojité okraje musia mať výšku aspoň 3px pre správne zobrazenie.

en: Theme
sk: Téma

en: Theme Branding
sk: Branding témy

en: Theme Company Name
sk: Názov spoločnosti témy

en: Theme Company URL
sk: URL spoločnosti témy

en: Theme Description
sk: Opis témy

en: Theme Name
sk: Názov témy

en: Theme Screenshot URL
sk: URL obrázka témy

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
sk: Došlo k problému počas získavania vašich zoznamov. Skontrolujte zadané API údaje.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
sk: Počas pripojovania k AWeber došlo k chybe. Skúste znovu, prosím.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
sk: Došlo k chybe pripojenia k Infusionsoft. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
sk: Počas pripojovania k SendinBlue došlo k chybe. Skúste znovu, prosím.

en: There was an error retrieveing your lists.
sk: Došlo k chybe pri získavaní vašich zoznamov.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
sk: Počas vyhľadávania kontaktu v Drip došlo k chybe. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z AWeber. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z AWeber došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z ActiveCampaign došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
sk: Došlo k chybe počas odberu z Campaign Monitor.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z Campaign Monitor došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z Campayn. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z Campayn došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z Constant Contact. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z Constant Contact došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z ConvertKit došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z Drip. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z Drip došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z GetResponse. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z GetResponse došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
sk: Došlo k chybe počas odberu z Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
sk: Počas odberu z Hatchbuck došlo k chybe. API kľúč nie je platný.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z Hatchbuck došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z Infusionsoft. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z Infusionsoft došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z Mad Mimi došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z MailChimp. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z MailChimp došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z Mailrelay. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z Mailrelay došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. Please try again.
sk: Počas odberu zo SendinBlue došlo k chybe. Skúste znovu, prosím.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu zo SendinBlue došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu zo Sendy. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu zo Sendy došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing to iContact. %s
sk: Došlo k chybe počas odberu z iContact. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu z iContact došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
sk: Došlo k chybe počas pokusu o pripojenie. MailPoet nie je nainštalovaný.

en: There was an error subscribing. Please try again.
sk: Počas registrácie došlo k chybe. Prosíme, skúste znovu.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
sk: Počas odberu došlo k chybe. Váš účet už nie je pripojený.

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
sk: Chyba: Chýba typ služby.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
sk: Toto nastavenie umožní pridať obsah nad pozadie nastavené vyššie. Pozíciu obsahu nastavíte na záložke štýlu.

en: This applies to all sites on the network.
sk: Toto nastavenie sa aplikuje na všetky stránky v sieti.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: This layout has unpublished changes
sk: Toto rozloženie obsahuje nezverejnené zmeny

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
sk: Akcia sa aplikuje iba na túto stránku. Pre sieťové obnovenie cache na všetkých stránkach spustite akciu cez administrátorké nastavenia siete.

en: This setting is for the entire background of your slide.
sk: Toto nastavenie sa aplikuje na celkové pozadie snímku.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
sk: Nastavte minimálnu výšku prezentácie obsahu. Ak je obsah prezentácie vyšší, automaticky sa výška zväčší.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
sk: Týmto nastavíte minimálnu výšku posuvníka článkov. Obsah článku zvýši výšku automaticky.

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Thumbs
sk: Miniatúry

en: Thumbs Button
sk: Tlačidlo miniatúr

en: Thumbs Size
sk: Veľkosť miniatúr

en: Time
sk: Čas

en: Time Zone
sk: Časová zóna

en: Title
sk: Nadpis

en: Title Color
sk: Farba nadpisu

en: Title Size
sk: Veľkosť nadpisu

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Toggle Main Menu
sk: Spínanie hlavného menu

en: Tools
sk: Nástroje

en: Top
sk: Hore

en: Top Rated Products
sk: Najlepšie hodnotené produkty

en: Total
sk: Celkom

en: Transition
sk: Prechod

en: Transition Direction
sk: Smer prechodu

en: Transition Speed
sk: Rýchlosť prechodu

[ctx: Transition type.]
en: Slide
sk: Vkĺznutie

en: Twitter Button
sk: Tlačidlo Twitter

en: Type
sk: Typ

en: UI theme, pinned settings etc.
sk: Téma UI, pripnuté nastavenia, atď.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
sk: AKTUALIZÁCIE NEDOSTUPNÉ! Zaregistrujte sa alebo zadajte váš licenčný kľúč pre aktiváciu automatických aktualizácií.

en: URL
sk: URL adresa

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
sk: Nepodarilo sa spojiť s Mad Mimi. Skontrolujte zadané údaje.

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Unnamed Menu
sk: Nepomenované menu

en: Unrestricted Editing
sk: Neobmedzené úpravy

en: Updates &amp; Support Subscription
sk: Aktualziácie a technická podpora

en: Upgrade
sk: Aktualizácia

en: Upload Icon Set
sk: Nahrať sadu ikoniek

en: Upload a photo or display one from the media library.
sk: Nahrajte obrázok alebo použite existujúci z multimediálnej knižnice.

en: Use Icon for Posts
sk: Použiť ikonku článkov

en: Use Main Photo
sk: Použiť hlavný obrázok

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
sk: Použite tlačidlo Pridať obsah pre otvorenie panelu obsahu a pridajte nové rozloženia riadkov, moduly alebo widgety.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
sk: Pomocou tlačidla Šablóny vyberte novú šablónu alebo nejakú pridajte k existujúcemu rozloženiu stránky. Pridaním šablóny ju zobrazíte na konci existujúceho rozloženia obsahu stránky.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
sk: Použite tlačidlá akcií pre presun, úpravu, duplikáciu alebo odstránenie riadkov, stĺpcov a modulov.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
sk: Použite toto nastavenie pre povolenie alebo zakázanie šablón v editore stránok.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
sk: Použite toto nastavenie pre normalizáciu výšky boxíkov, ak obsahujú rôzny počet vlastností.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
sk: Použije sa na identifikáciu tohto pripojenia v zozname účtov. Môžete zadať čokoľvek.

en: User Access
sk: Prístup užívateľov

en: User Access Settings
sk: Nastavenie používateľského prístupu

en: User Capability
sk: Oprávnenia užívateľa

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Validate Type
sk: Typ overenia

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
sk: (v sekundách)

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Vertical Padding
sk: Vertikálne odsadenie

en: Video Embed Code
sk: Kód vloženého videa

en: Video Link
sk: Odkaz videa

en: Video Type
sk: Typ videa

en: Video URL (MP4)
sk: URL videa (MP4)

en: Video URL (WebM)
sk: URL vide (WebM)

[ctx: Video preview/fallback image.]
en: Poster
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: View Knowledge Base
sk: Prezrieť databázu poznatkov

en: View the Knowledge Base
sk: Prezrieť databázu poznatkov

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Visit Account
sk: Navštíviť účet

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
sk: POZOR! Chystáte sa odstrániť globálnu šablónu, ktorá je možno použitá na iných stránkach. Naozaj chcete túto šablónu odstrániť?

en: WP Multisite
sk: Sieťová inštalácia WP

en: WP Version
sk: Verzia WP

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
sk: Pozor! Zmenou šablóny nahradíte existujúce rozloženie. Naozaj to chcete urobiť?

en: Watch the Video
sk: Pozrieť video

en: We take pride in offering outstanding support.
sk: Sme pyšný na technickú podporu, ktorú poskytujeme.

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome to Beaver Builder!
sk: Víta vás Bobor Staviteľ!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
sk: Vitajte! Stretávate sa s editorom stránok po prvýkrát? Prajete si spustiť pomocného sprievodcu?

en: What kind of info will we collect?
sk: Aké informácie zbierame?

en: What would you like to do?
sk: Čo si prajete urobiť?

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
sk: Ak povolíte automatické rozostupy, editor stránok automaticky nastaví odsadenie pre malé zariadenia. Vo väčšine prípadov odporúčame povoliť toto nastavenie.

en: Where to display the number in relation to the bar.
sk: Kde sa má číslo zobraziť vzhľadom na pásik.

[ctx: Whether this is a global row, column or module.]
en: Global
sk: Globálny

en: Which modules are used and how many times.
sk: Ktoré moduly ste použili a koľkokrát.

en: White label the Beaver Builder theme using the settings below.
sk: Prispôsobte branding témy Bobra Staviteľa použitím doleuvedených nastavení.

en: Wide
sk: Široké

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
sk: Široké zobrazenie je pre 1 stĺpec v riadku, kompaktné je pre viacero stĺpcov v riadku.

en: Width
sk: Šírka

[ctx: Width.]
en: Auto
sk: Automatická

en: WordPress Admin
sk: Administrácia WordPress

en: WordPress Widgets
sk: WordPress widgety

en: Yes
sk: Áno

en: Yes Please!
sk: Áno prosím!

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
sk: Môžete zvoliť zobrazenie odlišného obrázku na mobilných zariadeniach, alebo obrázok odstrániť.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
sk: Musíte <a%1$s>vytvoriť aplikáciu</a> v iContact, aby ste obdržali ID a heslo aplikácie. Kompletné inštrukcie môžete nájsť na stránke <a%2$s>dokumentácie k iContact</a>.

en: You must accept the Terms and Conditions.
sk: Musíte prijať zmluvné podmienky.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
sk: Musíte sa zaregistrovať pod <a%1$s>developerským účtom</a> v Constant Contact, aby ste obdržali API kľúč a prístupový token. Kompletné inštrukcie môžete nájsť na stránke <a%2$s>Získanie API kľúča</a>.

en: YouTube or Vimeo
sk: YouTube alebo Vimeo

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
sk: Váš API token môžete nájsť vo vašom účte Drip v sekcii Nastavenia > Nastavenia môjho účtu. Alebo <a%s>prejdite priamo do účtu</a>.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
sk: Váš API kľúč môžete nájsť vo vašom účte Campaign Monitor pod Nastavenia účtu > API kľúč.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
sk: Váš API kľúč môžete nájsť vo vašom účte Campayn v sekcii Nastavenia > API kľúč.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
sk: Váš API kľúč môžete nájsť vo vašom účte ConvertKit v sekcii Účet > Nastavenia účtu > API kľúč.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
sk: Váš API kľúč môžete nájsť vo vašom účte Hatchbuck v sekcii Nastavenia účtu > Web API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
sk: Váš API kľúč môžete získať z účtu Infusionsoft v sekcii Administrácia > Nastavenia > Aplikácia > API > Šifrovaný kľúč.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
sk: Váš API kľúč môžete nájsť vo vašom účte Mad Mimi pod Účet > Nastavenia a fakturácia > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
sk: Váš API kľúč môžete nájsť vo vašom účte MailChimp pod Účet > Extra > API kľúče.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
sk: Váš API kľúč môžete nájsť vo vašom účte Mailrelay v sekcii Menu > Nastavenia > API prístup.

en: Your Access Key can be found in your SendinBlue account under API & Integration > Manager Your Keys > Version 2.0 > Access Key.
sk: Váš prístupový kľúč môžete získať v účte SendinBlue v sekcii API a integrácia > Manažér kľúčov > Verzia 2.0 > Prístupový kľúč.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
sk: Vaše ID účtu môžete nájsť vo vašom účte Drip v sekcii Nastavenia > Nastavenie stánky.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
sk: ID aplikácie získate z URL adresy vášho účtu. Napríklad, ak je URL vášho účtu mojucet.infusionsoft.com, vaše ID aplikácie je <strong>mojucet</strong>.

en: Your Constant Contact API key.
sk: Váš API kľúč pre Constant Contact.

en: Your Constant Contact access token.
sk: Váš prístupový token pre Constant Contact.

en: Your Message Placeholder
sk: Zástupná hodnota poľa "správa"

en: Your changes are saved
sk: Vaše zmeny sú uložené

en: Your email
sk: Váš e-mail

en: Your iContact app ID.
sk: ID vašej iContact aplikácie.

en: Your iContact app password.
sk: Heslo vašej iContact aplikácie.

en: Your iContact username.
sk: Vaše úzívateľské meno na iContact.

en: Your message
sk: Vaša správa

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Your phone
sk: Váš telefón

en: example@mail.com
sk: priklad@posta.com

en: http://www.example.com
sk: http://www.napriklad.com

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
sk: http://www.napriklad.com/moj-obrazok.jpg

[ctx: label for the WordPress Dashboard link]
en: Dashboard
sk: Riadiaci panel

en: module
sk: modul

en: per Year
sk: Ročne

en: reCAPTCHA Error:
sk: reCAPTCHA chyba:

en: reCAPTCHA Field
sk: reCAPTCHA pole
